Wakacyjne Miasto Kobiet 2019

Wakacyjne Miasto Kobiet 2019

Moje pierwsze Wakacyjne Miasto Kobiet w Świnoujściu  było niesamowite!

To niesamowite doświadczenie będę mile wspominać przez długi czas! Wspaniałe kobiety ze wspaniałymi kobietami, właśnie tutaj mają swoją przestrzeń 🙂 Iwona Pavlović, Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk i wiele innych bardziej i mniej znanych kobiet, mających sporo doświadczeń, którymi chętnie się dzielą. Pierwszy raz na inspiracyjnej scenie Wakacyjnego Miasta Kobiet czułam się lekko zestresowana, ale uśmiechy otwartych kobiet, rozpromieniły dodatkowo atmosferę 🙂 Już się nie mogę doczekać lipca 2020 i WKM! Kobiety i kobietki, zaplanujcie sobie czas na to wydarzenie.

Połączycie udział w inspirujących prelekcjach z odpoczynkiem nad polskim morzem, ponieważ na kolejne spotkanie z Wami, przygotuję energetyczny wykład, który rozbawi, doda energii i wiary w swoją siłę :)!

Organizatorzy idę tego wydarzenia interpretują w ten sposób:

„To specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, ale też promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój wśród kobiet.”

Posted in Eventy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *