o mnie

„Urodziłeś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy, pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi”

Mike Litman

To nadzwyczajne życie wiodę od ponad 40 lat.  Na co dzień pomagam ludziom w ich nadzwyczajnych życiach. Każde "dziękuję" usłyszane od innych jest pomnikiem, który pozostawiam po sobie na ziemi.

Jestem matką wspaniałego syna. Kreatorką, inspiratorką, motywatorką do tego coachem i trenerem. Uczestniczyłam w licznych kursach i warsztatach rozwojowych oraz motywacyjnych. Pełnią energii,  pozytywnym myśleniem i działaniem, potrafię efektywnie zarażać najbardziej opornych.

Jestem pomysłodawczynią i organizatorką corocznego Ogólnopolskiego Marszu Nordic Walking im.prof. Zbigniewa Religi – Popieram transplantację!

Wymarzyłam i zrealizowałam akcję Transplant OK! Nordic Walking on Bornholm 2015. Jestem więc jedną z dwóch - pierwszych w historii Polski - przeszczepionych kobiet, która obeszła bałtycką wyspę Bornholm maszerując z kijami Nordic Walking.

Napisałam i wydałam książkę „Kobieta z męskim sercem” przybliżającą zagadnienie transplantacji oraz dającą wiarę i siłę do walki z chorobą tym osobom, które takiego wsparcia potrzebują.

Jestem kobietą z męskim sercem szczęśliwie przeszczepioną 5 listopada 2009 roku,  w 24.rocznicę pierwszego udanego przeszczepu serca dokonanego przez prof. Zbigniewa Religę.

Adriana Szklarz

ada_szklarz_sesja_001