Zacznę od tego, że nie jest to książka kulinarna.
Jednak tak jak w zrobieniu wspaniałego dania, które pozwoli delektować się nim, niezbędne są odpowiednie proporcje właściwie dobranych składników, tak i przy tworzeniu WSPANIAŁEGO ŻYCIA pewne składniki także są niezbędne.
.
Po co? By na koniec jego spożywania z uśmiechem na twarzy powiedzieć:
„To było wspaniałe życie!”.
.

Każdy ma swoją definicję wspaniałego życia, jednak składniki pozwalające je osiągnąć są bardzo podobne. A wręcz w większości takie same. Tymi sprawdzonymi składnikami dzielę się z Wami w mojej książce:
"Przepis na wspaniałe życie - 50 sprawdzonych składników by delektować się życiem".


Przepis na wspaniałe życie poleca:

Jakub B.Bączek trener mentalny, jeden z najlepszych mówców motywacyjnych w Polsce

..."Książka, którą trzymasz w ręku, z pewnością zabierze Cię w niesamowitą podróż, której celem jest odkrycie wspaniałych stron Twojego życia. Skorzystałem z tej książki, by na nowo doświadczyć poczucia szczęścia i pasji. Ogromna wartość nie tylko merytoryczna, ale również praktyczna. Serdecznie polecam!"...

koniczyna

W tej książce podzielę się z Tobą tym, co sprawdziłam, czego doświadczyłam, co przetestowałam w swoim wspaniałym i nadzwyczajnym życiu i co do niego wdrożyłam. Podzielę się z Tobą składnikami, z których możesz i Ty stworzyć najlepszą lub lepszą wersję siebie i wieść wspaniałe życie. Życie spełnione. Życie, które ma piękne chwile i te trudniejsze momenty, z których trzeba wyciągnąć wnioski i iść do przodu.

.

Pamiętaj też, że wspaniałe życie nie jest wyłącznie synonimem milionowego sukcesu finansowego. Wspaniałe życie to życie oparte na pozytywnych relacjach z sobą i z ludźmi. Oparte na twojej definicji potrzeb finansowych i duchowych. Rozwijaj więc jedno i drugie.

.

Do Ciebie należy decyzja. Jeśli pragniesz, jeśli chcesz doskonalić siebie i swoje życie, zapraszam Cię do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy z "Przepisem na wspaniałe życie", aby móc wypowiedzieć jedne z najpiękniejszych słów:

Mam wspaniałe życie!

O książce piszą:

IMG10049

.

Hanna Smarzewska

Nie oceniam po okładkach


koniczyna..."Przepis na wspaniałe życie to niebywale mądra oraz inspirująca książka, która pozwala docenić to co mamy. Adriana Szklarz oprócz tego, że dzieli się z czytelnikiem składnikami, z których można stworzyć lepszą wersję samego siebie i wieść wspaniałe życie, to także motywuje oraz skłania do refleksji. Jestem pewna, że wybiorę się w podróż śladami tej książki jeszcze kilka razy i będę delektowała się wszystkimi pięćdziesięcioma składnikami na nowo. Serdecznie Wam polecam!..."

 

.

Karolina Nawój

booknieci.pl


koniczyna..."Książka Adriany to prawdziwa skarbnica wiedzy. Uczy nas, że zmiana stylu życia to proces, który zaczyna się w głowie i wpływa na osiągnięcie upragnionego efektu. Autorka daje nam odpowiednie składniki, tak byśmy mogli krok po kroku poznać siebie 

Cieszę się,że Przepis na wspaniałe znalazł się w mojej biblioteczce. To lektura, do której będę wracała!"...

Chcesz razem z Przepisem na wspaniałe życie doskonalić swoje?

Kup książkę z dedykacją bezpośrednio od autorki:

 

Zdjęcia książki PRZEPIS na WSPANIAŁE ŻYCIE:

Malwina Aurelia Atras

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *