Mentoring

Sesja mentorska:

Chcesz osiągnąć swój cel?
Czujesz, że brakuje Ci pewnych wewnętrznej siły do zrobienia pierwszego kroku i potrzebujesz wsparcia ?
Brakuje Ci motywacji, a może pewności siebie aby podjąć wyzwanie realizacji pełnego satysfakcji życia zawodowego czy też prywatnego?

Jeśli odpowiedziałeś, na któreś z powyższych pytań TAK, to zamów sesję mentorską, podczas której wspólnie popracujemy nad wybranym przez Ciebie obszarem.

Oferuję Ci partnerską przyjacielską relację i merytoryczne wsparcie w Twoim rozwoju. Jako Twoja mentorka wskażę kierunki, podyskutujemy na temat sposobów, ale to Ty będziesz dokonywać wyborów i podejmować decyzje. Zaufanie i szczerość będzie podstawą naszej relacji.

Ile trwa jedna sesja mentorska?

60 minut

Gdzie odbywają się sesje?
Sesje stacjonarne przeprowadzane są w Gorzowie. Możliwe są również sesje telefoniczne lub videospotkanie.

Jak mogę zamówić sesję mentorską?

Skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo, aby ustalić termin sesji.

Cena: 60 minut - 200,00 PLN

Najczęściej wspieram innych gdy chcą:

  • skutecznie osiągać cele, realizować marzenia;
  • zwiększyć pewność siebie;
  • odkryć swoje talenty, mocne i słabe strony;
  • napisać i wydać książkę;
  • przygotować się do wystąpień publicznych oraz prezentacji.

 

Moje doświadczenie opiera się na stałym poszerzaniu wiedzy oraz na własnych  doświadczeniach zawodowych i prywatnych. Od 2011 r. realizuję szereg inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu., natomiast od 2015 r. wspieram innych w wykorzystaniu ich maksymalnego potencjału poprzez mentoring, coaching i doradztwo.

Jestem autorką trzech książek, mentorką wydania dwóch kolejnych, Ambasadorką Miasta Gorzowa Wlkp., Ambasadorką Fundacji dla Kobiet Autentycznych. Na co dzień zajmuje się również rozwojem personalnym, w jednej z największych korporacji w woj.lubuskim. Moja działalność została zauważona przez różne podmioty, przez co zostałam wyróżniona m.in. tytułem Lady D im.Krystyny Bochenek, dwa razy tytułem Kobieta Przedsiębiorcza oraz wyróżnieniem Złoty Dukat przyznawanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.


ZAMÓW SESJĘ MENTORSKĄ