Coaching

Sesja coachingowa:

Na początek, przypomnę Ci, że coaching to swego rodzaju  Twój wewnętrzny trening rozwoju osobistego. Mogę powiedzieć, że to swego rodzaju zaplanowana podróż, z punktu A do punktu B.

Cel podróży ustalasz osobiście. To ma być Twoja podróż. To nikt inny, jak Ty wyznaczysz trasę, określisz metę. Sposób i tempo podróżowania również zależy od Ciebie.

Ta podróż to każda życiowa zmiana dotycząca życia zawodowego, biznesowego czy też osobistego. Może to być choćby zwiększenie efektywności sportowej lub lepszego zarządzania własnym czasem.

 

Masz więc cel? Chcesz go osiągnąć? Chcesz osiągnąć korzyści wynikającego z jego realizacji?
Czujesz, że brakuje Ci wewnętrznej siły do zrobienia pierwszego kroku i potrzebujesz wsparcia ?
Brakuje Ci motywacji, a może pewności siebie aby podjąć wyzwanie realizacji pełnego satysfakcji życia zawodowego czy też prywatnego?

Jeśli na któreś z powyższych pytań podała odpowiedź TAK, to zamów sesję coachingową, podczas której wesprę Cię w realizacji Twojego celu, w Twojej podróży.

Oferuję Ci partnerską przyjacielską relację i merytoryczne wsparcie w Twojej podróży.

Ile trwa jedna sesja coachingowa?

60 minut

Gdzie odbywają się sesje?
Sesje realizowane są jako videospotkanie.

Jak możesz zamówić sesję coachingową?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić termin sesji.

Cena: 60 minut - 200,00 PLN

Najczęściej wspieram innych gdy chcą:

  • skutecznie osiągać cele, realizować marzenia;
  • zwiększyć pewność siebie;
  • odkryć swoje talenty, mocne i słabe strony;
  • napisać i wydać książkę;
  • zwiększyć efektywność zarządzania swoim czasem;
  • przygotować się do wystąpień publicznych oraz prezentacji.

 

Moje doświadczenie opiera sę nie tylko na posiadanych certyfikatach, ale przede wszystkim na realizacji własnych celów, własnych rozwojowych podróży.

Od 2011 r. realizuję szereg inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu., natomiast od 2015 r. wspieram innych w wykorzystaniu ich maksymalnego potencjału poprzez mentoring, coaching i doradztwo.

Jestem autorką trzech książek, mentorką wydania dwóch kolejnych, Ambasadorką Miasta Gorzowa Wlkp., Ambasadorką Fundacji dla Kobiet Autentycznych. Na co dzień zajmuje się również rozwojem personalnym, w jednej z największych korporacji w woj.lubuskim. Moja działalność została zauważona przez różne podmioty, przez co zostałam wyróżniona m.in. tytułem Lady D im.Krystyny Bochenek, dwa razy tytułem Kobieta Przedsiębiorcza oraz wyróżnieniem Złoty Dukat przyznawanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.


ZAMÓW SESJĘ COACHINGOWĄ